Не відзвітовано – не зроблено: Марцінків доручив всім КП активно вести фейсбук-сторінки


Сьогодні, 7 серпня, відбувається оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Об этом сообщает elknews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мер заявив, що управління міської ради не надто переймаються своїми фейсбук-сторінками та інтернет-сайтами. За його словами, інтернет-сторінка управління інвестиційної діяльності востаннє наповнювалася в січні.

“А управління капітального будівництва що? У вас важлива робота, а про неї ніхто не знає. А не повідомлено – значить не зроблено”, – сказав міський голова.

Керівник УКБ Роман Галіпчак на це відповів, що у них і так не вистачає працівників та сказав, що цим зможе займатись хіба що нова людина, посаду якої треба передбачити. Мер пообіцяв над цим подумати.

“Комуналка у нас найбільш публічна, аж занадто. УТІЗ трохи менш публічний, але Олег Ганчак, знаю, любить щось там пописати. З комунальних підприємств найпублічніший – Електроавтотранс. І все”, – додав Марцінків.

Міський голова доручив всім комунальникам, а також управлінням архітектури, освіти та охорони здоров’я активно вести свої фейсбук-сторінки. Він також поцікавився, чому у сторінки міської ритуальної служби всього 15 підписників.

В тему: В Запорожской области обнаружили 40 грузовиков с огромным перевесом: водителей оштрафовали на 11 000 евро

“Наші клієнти переважно у соцмережах неактивні”, – пожартував у відповідь Андрій Хруник, директор КП “Міська ритуальна служба”

Читайте також: Міг би бути цікавий музей: у мережі показали, як виглядають підземелля на Галицькій


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/ne-vidzvitovano-ne-zrobleno-martsinkiv-doruchyv-vsim-kp-aktyvno-vesty-fejsbuk-storinky/”

источник просмотров:   комментариев: 0