Бурбак відверто сказав Фищуку, що той потурає беззаконню на Сокирянщині: "Це моральне дно і повна деградація"

ФИЩУК У ПОЗІ СТРАУСА / Об этом сообщает il06242.in.ua со ссылкой на СМИ.


Кілька днів тому буковинські ЗМІ захлеснула новина про акт вандалізму, який вчинили працівники відділу культури (!!!) Сокирянської РДА. Зі ЗМІ всі дізналися, що 8 травня, через деякий час після вшанування пам`яті полеглих у Другій Світовій війні, ці працівники нагло викинули усі квіти від пам’ятника на узбіччя. Це вже моральне дно і очевидна деградація цих людей.

Переконаний, що така ганебна поведінка місцевих чиновників є наглядним результатом бездіяльності керівництва Чернівецької ОДА та покриття всіх недоліків в діяльності голови Сокирянської РДА Петра Бескупського.

В тему: Китайские ученые создали самый крупный в мире беспилотник: как прошли первые испытания

Вже не раз звертався до Адміністрації Президента, до Голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з вимогою ретельного аналізу «діяльності» місцевих козачат та їх поплічників. Реакція нульова. Певно обласне керівництво задовільняє такий стан справ.

Але я особисто ніколи не залишу Сокирянщину на потурання цій зграї, яка вважає її своєю вотчиною. Прикро, що на догоду політичній доцільності, обласне керівництво зайняло позу страуса. Але так далі тривати точно не буде!!!


В тему: В Херсоне возде гимназии нашли взрывчатку- чудом никто не пострадал

P.S.: Тепер громадськість, і не лише Буковини, зможе гідно оцінити як відреагує на цей вандалізм керівництво ОДА і керівництво Сокирянської РДА. І з того зробить свої висновки.

В тему: Сущенко написав листа з московського СІЗО


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=102468”

источник просмотров:   комментариев: 0