Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

Наприкінці квітня в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018», учасницями якого стали понад 1000 жінок з 20 країн світу. 16 жінок за версією журналу «БізнесWoman» визнані найуспішнішими у сфері бізнесу за 2017 рік. Серед них вінничанка Ірина Борзова – підприємниця та громадська діячка.

Учасницями форуму були представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. Серед запрошених гостей - перший Президент України Леонід Кравчук, третій Президент Віктор Ющенко, голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, почесні консули Посли іноземних держав, представники міністерств і відомств та народні депутати. Спікерами виступили відомі в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

«В Україні склався стереотип, що бізнес, це світ сильних та рішучих чоловіків, але це не зовсім так. Багато жінок є успішними бізнес-woman, які мають власну справу, виховують дітей та ведуть активну громадську діяльність. На форумі були жінки з понад 20 країн світу. Для мене було цікаво поспілкуватись про вплив міжнародної політики на розвиток України, дізнатись кращі практики ведення бізнесу, як в Україні, так і за кордоном. Обговорити і важливу, для мене особисто, тему соціальної відповідальності бізнесу.

Неочікуваною стала фінальна частина форуму, коли мене разом з 15 учасницями запросили на сцену для нагородження. Приємно було отримати визнання за діяльність у сфері бізнесу та бурштинову зірку від керівника Державної служби зайнятості України Валерія Ярошенко», - говорить Ірина Борзова.

Незважаючи на соціально-економічну кризу в країні та фінансову нестабільність, бізнес продовжує працювати, і це добре. Підприємництво це не лише бажання займатися власною справою, а й відповідальність за її результати. Важливо вміти постійно вчитися новому, підвищувати свою кваліфікацію і ніколи не зупинятися на досягнутому.

«Досить болючим питанням для нас, підприємців, стало те, що фахівці своєї справи, спеціалісти, які мають розумні голови й «золоті» руки, змушені виїздити за кордон. Там вони отримують можливість заробити у декілька разів більше, ніж в Україні. Нам доводиться працювати з людьми, яких, для початку, потрібно навчити. Тож я серйозно думаю над відкриттям курсів, шкіл, де за короткий час можна буде навчити молодих спеціалістів.

В тему: Завтра в Минске обсудят выплаты пенсий жителям ОРДЛО

Але, як говорять, у бізнесі не треба боятися дій: те, що раніше здавалося втратою, з часом може виявитись прибутком. Потрібно працювати, не опускати руки, навчатись і рухатись тільки вперед! Вчитися на своїх помилках, і пам’ятати - в бізнесі ніщо не відбувається з нічого», - переконана Ірина Борзова.

источник просмотров:   комментариев: 0