«Миколаївоблтеплоенерго» прийняли до міської власності

IMG_4195 Об этом сообщает ukr-jurnal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таким чином, була поставлено крапку в процесі прийняття до власності міста цього теплопостачального підприємства.У п’ятницю, 13 квітня, виконком міської ради ухвалив рішення «Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго»». Таким чином, була поставлено крапку в процесі прийняття до власності міста цього теплопостачального підприємства.


— На підприємстві комісія, до якої увійшли фахівці «Миколаївоблтеплоенерго», управління комунальної власності та департаменту ЖКГ, провела 3 інвентаризації, складені відповідні акти, — розповів віце-мер Юрій Степанець. — На сьогодні ми всі рішення як міської, так і обласної ради виконали. Це останній крок.


За словами в.о. директора «Миколаївоблтеплоенерго» Миколи Логвинова, на даний момент підприємству належить 35% об’єктів, розташованих в обласному центрі, а 65% об’єктів володіє місто, підприємство ними користується на умовах оренди. Він зазначив, що після прийняття до міської комунальної власності «Миколаївоблтеплоенерго» назва не змінить.

В тему: АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell


Нагадаємо, що нещодавно було підписано акт прийому-передачі до міської власності ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», повідомляє відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.


Читайте також: Як достукатися до українців, аби вони перестали палити сміттяДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayivoblteploenergo-prijnyali-do-miskoyi-vlasnosti/”

источник просмотров:   комментариев: 0