Україна та Уругвай домовилися про безвіз

Україна та Уругвай домовилися про взаємне скасування віз. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ України, — 112.ua.

Після узгодження необхідних формальностей для підписання та набрання чинності відповідною двосторонньою Угодою, Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз. Об этом сообщает motogon.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Наш девіз "Ми робимо світ ближчим для громадян України, а подорожі зручнішими" відкриває все нові можливості для наших співвітчизників, а потужному українському паспорту додасть нових щаблів у світовому рейтингу паспортів", — заявили у МЗС.


Як повідомлялося, 20 березня цього року Україна і Катар підписали угоду про безвіз. Угода передбачає, що громадяни України та громадяни Держави Катар, які користуються паспортами для виїзду за кордон, дійсними не менш, ніж 6 місяців з дати в’їзду до держави іншої сторони, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на її території строком до 90 днів протягом 180 днів.


112.ua

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ukraina_ta_urugvay_domovylysya_pro_bezviz_285395.html”

источник просмотров:   комментариев: 0