Уряд затвердив програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Уряд затвердив Державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. Відповідну постанову було проголосовано на засіданні Кабінету Міністрів України. – повідомляє 50vidsotkiv. Об этом сообщает abundant.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фото: goloskarpat.infoПрограма передбачає дотримання принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя. Зокрема, передабачено:
  • удосконалення нормативно-правової бази;
  • урахування гендерного компонента в програмах економічного та соціального розвитку;
  • удосконалення механізму проведення гендерно-правової експертизи;
  • розширення переліку статистичних показників, диференційованих за статтю;
  • зменшення гендерного дисбалансу у сферах державної служби та управління людськими ресурсами (зокрема, розроблення та внесення до програм курсів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків);
  • удосконалення механізмів реалізації права на захист від дискримінації за ознакою статі;
  • внесення гендерної складової до програми реформ.

«Очікуємо також збільшення частки жінок серед народних депутатів України та депутатів обласних і місцевих рад, зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, створення комплексної системи реагування на випадки дискримінації за ознакою статі», – написала на своїй Facebook сторінці Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Нагадаємо, що раніше «Хмарочос» писав, що Walmart прибрали журнали Cosmopolitan з кас магазинів через об’єктивацію жінок.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2018/04/12/uryad-zatverdiv-programu-zabezpechennya-rivnih-prav-ta-mozhlivostey-zhinok-i-cholovikiv/”

В тему: Супруга экс-нардепа Мартыненко Анна идет в политику вместе с Бродским

источник просмотров:   комментариев: 0