Віктор Чумак: Ми втрачаємо НАЗК – орган, який важливіший від НАБУ в десять разів

понеділок, 4 грудня, 2017, 20:20 Влада
Віктор Чумак: Ми втрачаємо НАЗК – орган, який важливіший від НАБУ в десять разів

Фото: Антикор
Фото: Антикор


Зараз ми втрачаємо НАЗК. Це орган, який за своїми функціями, повноваженнями та можливостями може зробити набагато більше ніж НАБУ, у 10 разів більше. Об этом сообщает don-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак.


«Ще рік тому, коли починалися розмови про зміну порядку декларування я просто говорив про те, що буде системна боротьба проти антикорупційної політики та осіб, які її представляють. І зараз ми втратили НАЗК, орган, якому можна довіряти. Сталося це після цього скандалу з Геращенковим, після скандалу щодо керування з боку Адміністрації Президента. І зараз ми втрачаємо НАЗК, як такий орган, а він набагато важливіший ніж НАБУ, повірте мені. За своїми функціями, повноваженнями та можливостями він може зробити набагато більше ніж НАБУ, у 10 разів. Але ми вже його втрачаємо»,– заявив народний депутат.


Віктор Чумак пояснює, що зараз фактично йде повна дискримінація того, що робить Національне антикорупційне бюро.


«Але в чому є родзинка цієї справи? Ця справи не стосується Пімахової. Адже отримання громадянства іноземним громадянином в Україні вирішується не міграційною службою. Це питання, які вирішуються в МЗС, МВС, МОЗ, міграційною службою, СБУ та Адміністрацією Президента. Тому зрозумійте, у яке кубло була засунута палка. І тому СБУ розуміє, що зараз це все викриють, їхню діяльність, адже це вони перевіряють. Бо для того, щоб отримати документи на громадянство, потрібно отримати довідку про спецперевірку Служби безпеки України, це вони перевіряють. І саме на цьому етапі вони просто-напросто припинили цю операцію. Адже витік йде саме від них, вони ж контролюють всю «прослушку», яку робить НАБУ»,– акцентував нардеп.


Чумак додав, що НАБУ веде «прослушку» не на контрабандному обладнанні, а на можливостях СБУ.

В тему: Супруга экс-нардепа Мартыненко Анна идет в политику вместе с Бродским


«Більше того, за рішенням слідчого судді, який дає СБУ доручення щодо прослуховування конкретних абонентів і вони всіх абонентів знають. Але розуміючи що сталося, вони просто напросто зламали цю операцію»,– наголосив Віктор Чумак.


Нагадаємо, що ввечері 3 грудня в ефірі телеканалу «1+1» генпрокурор Юрій Луценко заявив, що весь апарат агентів НАБУ станом на сьогоднішній день є поза законом, а під час роботи вони використовують контрабандну техніку.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/12/04/viktor_chumak_my_vtrachaiemo_nazk__organ_yakyy_vazhlyvishyy_vid_nabu_v_desyat_1219323”

источник просмотров:   комментариев: 0