Чи поборе Міністр Уляна СУПРУН дії психіатричної мафії у справі ФРОЛОВА?

  УЛЯНІ СУПРУН ВІДОМО ПРО СПРАВУ ФРОЛОВА

Так звана психіатрична мафія у справі вбитого (отруєного) відомого криворізького бізнесмена Володимира Фролова http://uinp.info/rassledovaniya/____chi_zdolae_ministr_ulyana_suprun_psihiatrichnu_mafiyu______________izbrannoe____________ витворяє ну просто дива еквілібристики.

Аби не виконувати судмедекспертизу у справі Фролова, як того раніше вимагав Жовтневий райсуд м. Кривий ріг, керівництво Дніпропетровської клінічної психлікарні ДОР вигадувало різні, так би мовити, «відмазки».

Спочатку справу Фролова, що називається, відфутболили назад в суд пославшись на Наказ МОЗ № 1000, аби тільки не виконувати експертизу.

Наразі пан Завалко (керівник психлікарні) «стрілки» переводить на Гейківську психлікарню, де стараннями пана Жира цю суд-медекспертизу вже принаймні 1 раз не провели.

Чим же пояснити бездіяльність цих 2-х лікарень?

В тему: Intel рассказала о самом быстром в мире процессоре

А річ у тому, що в картках справи Фролова чорним по білому, чітко вказано, що Володимир Фролов укладав заповіт не усвідомлюючи своїх дій. Не усвідомлював під впливом ліків, які вгамовували Фролову спричинені раком болі.

Внаслідок такого несвідомого укладання заповіту, майно родини Фролових перейшло поліціянтці Ружені ЛЕМІШ http://www.ukrpress.info/2016/12/31/podilnitsya-krivorizkogo-separatista-bartkova-ofitser-mafiozi-ruzhena-lemish/

Очевидно, київський поліцейський посадовець Леміш змогла вплинути на земляків (керівників обох психлікарень та суддю Жовтневого райсуду Кривого рогу Ваврушак). Останні футболили справу Фролова як хотіли. Під час цього знущання над родиною загиблого Фролова, зі справи зникали документи, зокрема, картки, де й зафіксовано стан Фролова в період укладання того заповіту.

Розуміючи, що в Дніпропетровських психіатричних лікарнях судмедекспертизу не проведуть, або проведуть без необхідних документів, Фролови звернулися до суду з клопотанням провести судмедекспертизу в Києві.

В тему: 10 наших найбільших здобутків по Революції гідності

Тим більше, що стараннями громадських активістів ВСІ ДОКУМЕНТИ У СПРАВІ ФРОЛОВА підлеглі МІНІСТРА УЛЯНИ СУПРУН, зокрема,Гажаман та Поліщук отримали.

Ігор Рудич, журналіст

P.S. Від редакції:

В тему: У Вінниці на ярмарку презентували 550 вакансій. Шукають стрільців, машиністів і лікарів

Отже всі документи, а це 55 скан-копій у справі Фролова, є на сьогодні у відомстві, яким керує УЛЯНА СУПРУН. Що заважає посадовцям МОЗ спрямувати документи у справі ФРОЛОВА в УКРАЇНСЬКИЙ НДІ судової соціальної психіатрії і наркології у м. КИЄВІ?

Цей крок виявиться не лише актом людяності щодо Фролових, а й убезпечить Україну від майбутнього скандалу.


В тему: Водій автомобіля, який вчора врізався у маршрутку поблизу Франківська, помер у лікарні

источник просмотров:   комментариев: 1