Колектори вимагають від жителів села Грузького сплати боргів, але нардеп Руслан Сольвар підозрює, що ці борги фальшиві

Колекторська служба «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» погрожує жителям села Грузького вимогами сплатити борг за послуги компанії «Укртелеком», котрі нібито були надані за минулий рік. Робітники служби стверджують, що в них є право вимагати сплату заборгованості, оскільки відповідні повноваження передало їм ТОВ «Росвен інвест Україна». В свою чергу їм ці права дістались напряму від компанії «Укртелеком». Але в своїх листах колектори не докладають жодної юридичної інформації: ні дати договорів, ні будь-яких інших суттєвих умов.

При цьому самі жителі Грузького абсолютно розгублені: ніхто з них ніяких угод з «Укртелекомом» не вкладав та відповідно ніяких послуг не отримував.

Після перших ж скарг від розгублених грузчан, котрі не знали, що їм робити в цій ситуації, народний депутат України Руслан Сольвар доручив команді своїх юристів з’ясувати всі обставини цієї справи. Зокрема, від його імені був надісланий депутатський запит в компанію «Укртелеком», де було викладено прохання прояснити дані стосовно надання грузчанам телекомунікаційних послуг, а також надіслати копії договорів.

В тему: Рада не включила до порядку денного законопроект про запуск Антикорупційного суду

«Але якщо «Укртелеком», як я підозрюю, і знати не знає про якісь ефемерні угоди, то одразу ж цією справою займеться поліція і прокуратура. Бо, мені здається, ознаки шахрайських дій — на лице!» — підсумував Руслан Сольвар.

Нардеп переконаний, що колекторські вимоги — це просте шахрайство: робітники компанії просто сподіваються, що оскільки сума боргу не надто значна (близько двохсот гривень), то жителі Грузького заплатять їм без зайвих роздумів, тільки б позбавитися психологічного стресу. Але якщо хоча б кожен другий з їх жертв сплатить вигаданий борг, то сума назбирається зовсім непогана. Тому Руслан Сольвар рекомендує всім грузчанам зберігати спокій та вимагати офіційних пояснень від керівництва «Укртелекому».

До того ж в Інтернеті можна знайти немало схожих історій, що пов’язані з цією самою колекторською службою. На теренах мережі представники ТОВ «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» вже встигли прославитися в якості людей, що ні перед чим не зупиняться, аби отримати гроші.

В тему: Професійне прикриття дикого непрофесіоналізму, або «фас» … від департаменту освіти

источник просмотров:   комментариев: 0