Ляшко: Держслужба - це не приватне корито (ВІДЕО)

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко у коментарі каналу «NewsOne» заявив, що радикали проти спеціального режиму нарахування пенсій для держслужбовців. «Ми категорично проти того, щоб ділили українців на касти. Людина, яка усе життя пропрацювала у свинарнику чи на тракторі отримує 50% пенсії від заробітної плати, а той, хто просидів все життя в кабінеті – 90%

Це ганьба і соціальна несправедливість», - обурився Ляшко.

Нагадаємо, раніше за ініціативою РПЛ була припинена норма дії закону про держслужбу, за якою тепер всі громадяни України, у тому числі і держслужбовці, отримують пенсію в єдиному порядку. Проте зараз деякі депутати лобіюють повернення преференцій до держслужбовців, у число яких входять і помічники нардепів.

«Всі пишуть закони у своїх інтересах: прокурори – собі, судді – собі, а для простого колгоспника ніхто нічого не напише. Держслужба - це не приватне корито, в яке можна впертися рилом так, що відтягнути не можливо. Держслужба – це сервіс, який має працювати на громадян», - зауважив Ляшко.

За словами лідера української опозиції, не достатньо просто скоротити чисельність держслужбовців, має бути повністю змінений функціонал.

Читайте также: Ляшко допомагає екс-регіоналам продовжувати дерибан України - Абромавічус

youtube.com

 
источник просмотров:   комментариев: 0