Очільник Київської ОДА Чернишов зустрівся зі звільненим з полону Богданом Пантюшенком

Олексій Чернишов, Богдан Пантюшенко, Вікторія Пантюшенко Олексій Чернишов, Богдан Пантюшенко, Вікторія Пантюшенко

У середу, 8 січня, керівник області Олексій Чернишов привітав військовослужбовця української армії Богданом Пантюшенком з поверненням на Батьківщину після п’яти років утримання на окупованій території Донбасу


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу Київської обласної державної адміністрації.


— підкреслив Олексій Чернишов.


Також голова ОДА подякував дружині Богдана Вікторії Пантюшенко, яка була присутня на зустрічі, за її мужність і підтримку, яку, попри відстань, вона надавала своєму чоловікові. Адже саме віра і надія близьких людей на краще є величезним стимулом для наших солдатів у складних умовах.


Сім’я Пантюшенків поділилася з керманичем Київщини планами на майбутнє.


Олексій Чернишов запропонував молодій парі зі свого боку максимально посприяти в подальшому облаштуванні мирного життя.

В тему: Появилось видео поджога в Киеве машины Андрея Богдана


Нагадаймо, що 8 січня голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов висловив співчуття родинам пасажирів літака Тегеран-Київ, який розбився неподалік від іранського аеропорту "Імам Хомейні".


Довідково:


Солдат Богдан Пантюшенко із позивним "Броня" був мобілізований у першу окрему танкову бригаду 2014-го року. Під час бою біля Донецького аеропорту 18 січня 2015 року бойовики підбили його танк і взяли в полон екіпаж. Згодом та операція буде названа "однією з найяскравіших в обороні летовища", але Богдан-"Броня" вже буде за ґратами спочатку Макіївської колонії, а потім Донецького СІЗО. Спроби звільнити хлопця відбувались із 2017 року, але успішною стала лише остання під керівництвом Президента Володимира Зеленського, який зміг домовитися про обмін полоненими напередодні 2020 року.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/01/10/ochilnik-kiyivskoyi-oda-chernishov-zustrivsya-zi-zvilnenim-z-polonu-bogdanom-pantyushenkom/”

В тему: Прикрываясь политикой в Одесском облсовете провалили голосование по инфраструктурному займу

источник просмотров:   комментариев: 0