Округ в Одесі поставив рекорд з кількості мажоритарників – 50 штук

В одному з одномандатних виборчих округів Одеси зафіксовано український рекорд – п’ятдесят кандидатів-мажоритарників, що є найвищим показником в Україні на цих виборах.


Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на дані Центральної виборчої комісії та громадянської мережі "Опора".


Йдеться про округ №133. За словами голови одеської облорганізації Комітету виборців України Анатолія Бойка, на округ чекає дуже запекла боротьба, адже його "популярність" обумовлена цілою низкою факторів.


"По-перше, цей округ знаходиться у місті Одеса із великою концентрацією населення, маленькою площею та високим залученням населення в інформаційний простір та соціальні мережі… По-друге, цей округ не має "власника" – попередній депутат-мажоритарник Едуард Матвійчук вже давно не проявляє активності", – говорить Бойко.


Він також зазначив, що 43 з 50 кандидатів є самовисуванцями, що може свідчити про бажання основних кандидатів завести якомога більше своїх людей в районні та територіальну виборчі комісії.​


Партія "Опозиційна платформа – За життя" висунула кандидатом Віктора Баранського, депутата Одеської обласної ради від партії "Опозиційний блок". Також на окрузі зареєстровано три інших кандидата із прізвищем Баранський, одного з яких висунула партія "Опозиційний блок". Ще двоє Баранських – самовисуванці. "Опора" повідомляє про випадки підкупу на 133-му окрузі через благодійний фонд кандидата Віктора Баранського.

В тему: Украинцы не имеют достаточно информации о реформах в стране


Одним з найактивніших "мажоритарників" Одеського регіону у розміщенні зовнішньої реклами є інший кандидат в 133-му окрузі – Дмитро Танцюра, член партії "Довіряй ділам", депутат Одеської міської ради. В нього також є "двійник" – самовисуванець Дмитро Танцюра, безробітний з міста Херсон.


Спостерігачі "Опори" зафіксували щонайменше два випадки залучення бюджетних установ до заходів Танцюри, які мали ознаку агітаційних. Йдеться про збори батьків у двох школах, де був присутній потенційний кандидат Танцюра, який роздавав обіцянки.


Партія "Слуга народу" висунула на окрузі спортсмена Артема Дмитрука, який привернув до себе увагу в травні 2018 року підйомом Потьомкінськими сходами зі штангою на плечах.


Крім нього, ЦВК зареєстрував самовисуванця Артема Дмитрука, який водночас є членом політичної партії "Слуга народу" і керівником проектів на підприємстві "Слуга народу. Зе!". Крім нього на окрузі зареєстровано ще три члена партії, один з яких має прізвище Зелінський.

В тему:  Суд начал рассматривать дело о лишении лицензии телеканала NewsOne окружения Медведчука


Ще одним "опоблоківцем", який хоче представляти округ в парламенті, став депутат міської ради від "Опозиційного блоку" В’ячеслав Беженар. Як повідомляють місцеві мешканці, в деяких подвір’ях будинків 133-го округу ремонтні роботи проводять люди в футболках із надписами "Беженар В’ячеслав. Облаштую ваше подвір’я".


Нагадаємо:


  • Дочасні вибори до Верховної Ради призначені на 21 липня 2019 року.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/27/7219397/”

источник просмотров:   комментариев: 0