Літак Flying-V – майбутнє пасажирських лайнерів

Авіація – це одна із самих найбільш динамічно розвиваються галузей машинобудування. Дана область стабільно тримає високі темпи еволюції, починаючи з другої половини XX століття. Не так давно іноземні конструктори представили ще один дуже цікавий проект. Багато експертів і профільні журналісти говорять про те, що якщо «Flying-V» переживає стадію прототипу, то машина зможе буквально перевернути всю авіацію.

Голландська авіакомпанія KLM показана прототип новітнього літака, який привертає до себе увагу в першу чергу завдяки своєму незвичайному дизайну. Справа в тому, що фюзеляж машини має V-образну форму. У літаку два пасажирських салону, які розташовані в його крилах. У них знаходяться не баки, а також вантажні відділення для багажу.

Цікавий факт: літак отримав свою назву завдяки популярній електрогітарі «Gibson Flying V», яка активно використовувалася гітаристами гурту The Rolling Stones, а саме Кітом Річардсом і Джимі Хендріксом.

В тему: Бывший депутат Рады обвинил премьера в домогательствах к мужчинам

Відомо, що V-подібний літак був розроблений на базі лабораторії TU Delft за проектом Юстуса Бенада. Експерти вважають, що інноваційна машина може перевернути всю сучасну авіацію з ніг на голову. Все тому, що у новинки є кілька важливих переваг у порівнянні з будь-яким іншим використовується сьогодні пасажирським літаком.

Достовірно відомо, що Flying-V зможе взяти на борт 314 пасажирів. Конструкція машини розсуватиметься буквою «V» під час зльоту. Таке незвичайне конструкторське рішення дозволило значно поліпшити аеродинаміку літака, а значить і його паливну ефективність. За підрахунками фахівців, літак споживає на 20-25% менше пального, ніж сучасні Airbus A350-900.

В тему:  ЧП с водой в Лисичанске случилось из-за заводов-должников, уничтоженных людьми из окружения Ефремова и Бойко, - Казанский

На сьогоднішній день інноваційним проектом керує інженер компанії Рулоф Вос. Спілкуючись з журналістами він також підкреслив, що подібні ініціативи в авіації мають величезну важливість, адже вони спрямовані (в тому числі) на скорочення рівня викидів вуглекислого газу. Само собою, літак зможе використовувати існуючу на сьогоднішній день інфраструктуру міжнародних аеропортів різних країн. Введення машини в експлуатацію намічений на 2040 рік. Примітка: в даний момент на частку світової авіації припадає близько 2.5% усіх шкідливих викидів на Землі.Джерело статті: “http://povin.com.ua/210770-18-06.html”

источник просмотров:   комментариев: 0