Євросоюз привітав Токаєва з перемогою на президентських виборах

Президент Єврокомісії Дональд Туск привітав листом новообраного президента Республіки Казахстан Касим-Жомарта Токаєва з перемогою на виборах.


Текст листа оприлюднено на сайті Європейської Ради.


«Користуючись цією нагодою, підтверджую прагнення зміцнювати відносини з Казахстаном. Казахстан є важливим партнером Євросоюзу, Посилена угода про партнерство і співпрацю між ЄС і Казахстаном закріплює наше масштабне співробітництво, яке ми сподіваємося й надалі поглиблювати», – йдеться у документі.


Дональд Туск нагадав, що ЄС прийняв нову стратегію розвитку співпраці з регіоном Центральної Азії. У цьому контексті президент Європейської Ради привітав роль Казахстану у розвитку регіональної співпраці та сприянні миру, стабільності й добробуту як у регіоні, так і за його межами.


«Євросоюз має намір поглибити двостороннє співробітництво з Казахстаном за вашого керівництва, на основі зобов’язань щодо дотримання демократичних принципів та прав людини. Бажаю вам великих успіхів під час вашої роботи», – зазначив Туск.


Церемонія інавгурації Касим-Жомарта Токаєва відбудеться сьогодні, 12 червня у столиці країни. Іноземних гостей не запрошували.

В тему: Завтра в Минске обсудят выплаты пенсий жителям ОРДЛО


Як повідомлялося, у Казахстані майстерно зрежисовані вибори пішли не за сценарієм.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/12/yevrosoyuz_pryvitav_tokaieva_z_peremogoyu_na_prezydentskyh_vyborah_1591953”

источник просмотров:   комментариев: 0