В Херсоні презентують книгу присвячену Катерині Гандзюк

В Херсоні презентують книгу присвячену Катерині Гандзюк

В День народження Каті Гандзюк, у Херсоні відбудеться презентація книги сучасного українського письменника Владислава Івченка.

Про це повідомляють організатори на сторінці заходу у фейсбуці:

"Свій новий роман "Ноги" автор присвятив саме Каті. За його словами, без її мужності, почуття гумору та принциповості роман був би зовсім іншим. Окрім того, в романі описується демонтаж злочинної системи, проти якої боролась Катя і яка Катю вбила.

Це вже другий візит письменника до Херсона. Вперше Володимир Івченко приїздив чотири роки тому у рамках всеукраїнського туру на підтримку книг «Найкращий сищик імперії на Великій війні» та «Найкращий сищик і падіння імперії».

Презентація книги «Ноги» та зустріч із Владиславом Івченком відбудуться о 18:00 в Арт-клубі Mass ON (вул. Суворова, 27). Із собою письменник матиме примірники книги, які можна буде придбати одразу по завершенню зустрічі та підписати у автора.

Вхід вільний. Запрошуємо до участі!

Довідка.

Владислав Івченко – український письменник, журналіст. Пише з 1998 року, від 2004-го — переважно українською. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим), дипломант конкурс «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі у приватного капіталу». У 2013 році став літературним стипендіатом Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Отримав третю премію конкурсу «Коронація слова-2014» за роман «Паничі». Влітку 2014 року став переможцем конкурсу «Новела по-українськи» з оповіданням «Стоїмо!». Роман «2014» став переможцем премії «Літакцент року-2015» у номінації «Проза». На сьогодні видано вже 17 книг автора."

Презентація відбудеться 17 червня з 18:00 до 21:00 у арт-клубі MassON, за адресою вул. Суворова, 27 (на розі з вулицею Торгова).

Вхід вільний.

В тему: Завтра в Минске обсудят выплаты пенсий жителям ОРДЛО


Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/42417-v-khersoni-prezentuyut-knigu-prisvyachenu-katerini-gandzyuk”

источник просмотров:   комментариев: 0