«Ідеї для початку власної справи завжди є!»

Так стверджує підприємець — переселенець із Луганщини Олександр Кононов, який через давній нещасті випадок у полі втратив руку і ногу. Його взяли в полон москалі, коли зрозуміли, що він допомагає україн­ським бійцям. Об этом сообщает РџР�ЛА со ссылкой на СМИ.

«Всього скуштував. Були репресії, імітації розстрілів», — каже Олександр. Звільнитися з ворожого поло­ну вдалося з цінним трофеєм: на свій страх та ризик вони разом із дружиною вивезли український прапор..

...До війни чоловік розводив кіз у Луганській області. До десятка вдалося вивезти на Житомирщину в селі Десятини, де він тепер втілює у життя свою найбільшу мрію — створює ферму.

 

Молоко на родинній фермі переробляють на сир, бринзу, рікоту. Пи­шаються екологічно чис­тою продукцією, адже поблизу немає жодних шкідливих виробництв, не використовують тут ні­яких комбікормів, а тим паче стимуляторів. Гуля­ють кізочки на чистому повітрі, пасуться на зеле­ній травичці, п’ють дже­рельну воду.

Минулоріч Олексан­дрові вдалося отримати грант на розвиток власної справи і розпочати відбу­дову покинутої ферми у селі. Згодом зареєстрував власну торгову марку «Сири Санича».

В тему: Большая вина за смерти детей в Одессе лежит также на Авакове

«Нині плануємо збіль­шити стадо, — розповідає Олександр. — На черзі — будівництво сироварні, адже поки що я сир ви­робляю у домашніх умо­вах. Продаємо продукцію через Інтернет, розсилає­мо «Новою поштою». У нас уже є постійні клієн­ти. Минулого року, коли намагалися все розпоча­ти, сумнівався у власних силах, бо ще ніколи не робив сир. Як виявилося пізніше, людям подоба­ється».

Підприємець запевняє, що ідеї для початку влас­ної справи завжди є, а от бажання жити краще і ні від кого не залежати є не в кожного. Одні роками сидять, даремно очікую­чи, коли ж, нарешті, обс­тавини сприятливо скла­дуться, а другі підніма­ються, хоч би як тяжко було, починають працю­вати, гарувати та своїми ж руками робити кращим своє життя.

Олександр Кононов належить саме до тих, хто ні на кого крім себе не сподівається, не чекає по­дачок від влади, до тих, хто хоче будь-що працю­вати та створювати нову країну.

«Вважаю, що Україна буде багатою, коли кожен із нас житиме у достатку», — каже він. А також ра­дить: «Уважно роззирніться навколо — ви обов’язково знайдете справу свого життя. А як­що ж не виходить, то за порадою завжди можна звернутися до тих, хто вміє втілювати в реаль­ність найфантастичніші мрії».

В тему: Детей закрыли в комнатах": Стали известны страшные подробности о ночи пожара в лагере в Одессе

За матеріалами «Громадського радіо».

 

Джерело: газета «Голос України»

источник просмотров:   комментариев: 0