Поради щодо дітей

З ЯКОГО ВІКУ ДІТЯМ МОЖНА ДАВАТИ СОКИ Об этом сообщает reg-vesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Американська академія педіатрії розширила свої рекомендації відносно вигодовування дітей й виступає проти введення фруктових соків у раціон дітей до 1 року.

Це не дає жодної користі. Сік не має переваги перед цілими фруктами. Відновлені фруктові соки або свіжі соки можуть бути частиною раціону харчування дітей, старших від 1 року, фруктові напої не розглядаються як повноцінній відповідник фруктового соку. Сік не підходить для лікування зневоднення або лікування діареї. Надмірне споживання соків може бути пов’язане з надмірним або недостатнім харчуванням, а також з діареєю, метеоризмом, здуттям живота і карієсом.

Соки, збагачені кальцієм, забезпечують доступне джерело кальцію та вітаміну D, але не містять інших поживних речовин, присутніх у грудному молоці, дитячій суміші.

Отож, соки не треба вводити в раціон дітей до 12 місяців.

Споживання соку має бути обмежене такою дозою: для дітей від 1 до 3 років — не більше 120 мл на день; для дітей 4-6 років — від 120 до 180 мл на день; для дітей 7-18 років — не більше 240 мл або 1 склянки соку на день.

В тему: Екс-мера Миколаєва засудили за корупцію

 

ЯК ПЕРЕВЕСТИ МАЛЮКА НА ШТУЧНІ СУМІШІ

Материнське молоко — найкорисніше харчування для немовлят. Але часто настає момент, коли з’являється потреба перевести дитину на штучне вигодовування. Як це правильно зробити?

1. Визначте момент відлучення від грудей заздалегідь, щоб процес переходу на штучне вигодовування можна було провести менш болісно для дитини. У вас буде можливість все розрахувати і підготувати необхідні шляхи на випадок, якщо несподівано зміняться обставини.

В тему: Веня, с днем рождения! У самой политизированной кошки страны сегодня праздник

2. Наберіться терпіння. У переході на штучне харчування найскладнішими будуть перші кроки. Можливо, спершу дитина буде неохоче їсти не звичну для неї їжу — це не повинно послужити приводом для відмови від мети.

3. Почніть зі зціджування у пляшечку власного молока. Звичний смак допоможе малюкові пристосуватися до нового способу прийому їжі. Освоївши соску, він легше сприйме потім смак штучного молока.

4. Замініть один з прийомів їжі на годування з пляшечки. Краще вибрати для цього такий час годування, коли вироблення молока зовсім невелике — це зазвичай ближче до вечора.

5. Замініть друге денне годування грудьми на пляшечку, якщо вам здається, що малюк звик до прийому штучної суміші ввечері. Наприклад, це може бути такий режим: 9:00 — грудне молоко, 12:00 — штучне. 15:00 — знову грудне молоко, 18:00 — молоко з пляшки, 21:00 — годування грудьми. Такий режим харчування з двома замінами зберігайте протягом трьох-чотирьох днів. Після цього поступово замінюйте все більшу кількість грудного молока на штучне.

В тему: Чутки навколо Футбольного клубу "НИВА-В"

 

Джерело статті: газета “Батьки і діти”

источник просмотров:   комментариев: 0