ЧИМ КОРИСНИЙ ЧАЙ КАРКАДЕ

Каркаде — «напій фара­онів і королів». Такого по­чесного звання за свої цілющі властивості був удо­стоєний цей напій. Каркаде заслу­жено вважається напоєм міцного здоров’я, молодості та краси. Його люблять не тільки на батьківщині, але й у всьому світі. Об этом сообщает ТЕРМР�Рќ со ссылкой на СМИ.

Насправді, каркаде — зовсім не чай, але за своїми цілющими властивостями не поступається цьому по­ширеному напою. Каркаде — гібіскус, рослина з сімей­ства мальв, що називається також суданською троян­дою. Її батьківщина — Індія, зараз же вона росте в Судані, Таїланді, Єгипті, Алжирі, Мексиці, Китаї і на Шрі-Ланці.

Сам чай каркаде готують із висушених квіток цієї рос­лини. Крім пелюсток гібіску­са, в кулінарії і косметології також застосовується на­сіння і листя цієї рослини. Місце зростання гібіскуса визначає смак і колір напою каркаде: наприклад, у Єгипті каркаде буде вишневим, на смак — кислим, в Таїланді — пурпурним і солодким, а в Мексиці — помаранче­вим і солонуватим.

У наш час, незвичайний кислуватий смак перетво­рює каркаде на все більш поширений напій, який стає улюбленим «червоним чаєм» багатьох із нас.

 

Що містить каркаде

В тему: Екс-мера Миколаєва засудили за корупцію

1. Антиоксиданти. Каркаде містить багато антиокси­дантів, які здатні призупиня­ти процес старіння і виник­нення безлічі захворювань. Антоціан — також один із найсильніших антиокси­дантів, надає напою карка­де насиченого червоного кольору. Цей антиоксидант бореться з запальними про­цесами в організмі, а в по­єднанні з вітаміном Р, який також міститься в каркаде, зміцнює стінки кровонос­них судин, регулює їх про­никність.

2. Пектин — виводить з організму солі важких ме­талів.

3. Каптоприл — особливо необхідний для хворих на діа­бет. Ця речовина регулює рівень цукру в крові.

4. 13 органічних кислот, у тому числі лимонна, винна, яблучна. Лимонна кислота покращує загальний стан організму, є чудовим засо­бом для профілактики інфекційних захворювань. Лінолева кислота — попе­реджає появу холестерино­вих відкладень на стінках су­дин і розчиняє зайвий жир в організмі.

В тему: Веня, с днем рождения! У самой политизированной кошки страны сегодня праздник

5. Вітамін С і незамінні жирні кислоти — позбавляють від стресу і хронічної втоми.

6. Макро- і мікроелементи.

7. Легкозасвоювані вуглево­ди.

 

В тему: Чутки навколо Футбольного клубу "НИВА-В"

Лікувальні властивості каркаде

— покращує роботу і попереджає захворювання шлунково-кишкового трак­ту. Слід пам’ятати, що кар­каде має м’який проносний ефект. Для поліпшення ро­боти шлунково-кишкового тракту рекомендується пити каркаде протягом 15 днів, потім зробити перерву на 7 днів, і повторити прийом каркаде ще протягом 7 днів.

— антипаразитична дія проявляється при прийомі каркаде натщесерце;

— корисний для проф­ілактики серцево-судинних захворювань;

В тему: Большая вина за смерти детей в Одессе лежит также на Авакове

— позбавляє організм від токсинів і «поганого» холе­стерину;

— спазмолітичний і сечо­гінний засіб;

— покращує вироблення жовчі, добре діє на печінку;

— зміцнює імунітет, пол­іпшує обмін речовин;

— полегшує протікання алергії;

— прискорює одужання при грипі та застуді: знижує температуру тіла, зменшує м’язовий біль;

— полегшує протікання діабету.

— підвищує фізичну вит­ривалість, знижує нервову напругу;

— втамовує спрагу;

— виводить з організму продукти розпаду алкого­лю, позбавляє від по­хмільного синдрому;

— в косметології: кубики льоду, приготовлені з зава­реного каркаде, добре осві­жають шкіру.

Відзначимо ще деякі цікаві особливості цього чудового напою. Каркаде не містить щавлевої кислоти, яка призводить до утворен­ня каменів у нирках, тому його можна вживати тим, хто страждає на ниркові зах­ворювання. В Африці квітки каркаде використовують при порізах для зупинки кровотечі.

З каркаде пов’язана одна поширена помилка: вва­жається, що в гарячому виг­ляді цей напій здатний підви­щувати тиск, а холодному — знижувати. Однак доказів цьому поки немає.

 

Для вживання каркаде існують й деякі протипока­зання. Його не варто вживати при:

1. Гастриті з підвищеною кислотністю: каркаде підви­щує кислотність шлунково­го соку.

2. Виразковій хворобі.

3. При загостренні жовчнокам’яної та сечокам’яної хвороби.

4. При алергічних реакці­ях. Каркаде має досить ви­соку алергенність, тому пе­ред його вживанням слід переконатися в тому, що вам він не протипоказаний.

При вживанні каркаде варто пам’ятати, що він розр­іджує кров, і це збільшує на­вантаження на серце. Такий ефект може проявитися тільки в разі вживання кар­каде більше трьох чашок на добу. Вживання меншого обсягу не матиме такої шкідливої дії.

 

Приготування каркаде

Існує безліч способів приготування «чаю» з кар­каде. Головне, на що варто звернути особливу увагу — це посуд, в якому ви будете готувати цей цілющий напій. Посуд не повинен бути металевим, це може зіпсувати смак і властивості напою. Краще вибрати скля­ний або фарфоровий посуд.

 

Рецепт № 1. Холодна настоянка каркаде

Цей спосіб приготування каркаде особливо рекомен­дують дієтологи. Холодна настоянка каркаде дозволяє отримати найкращий за складом, смаком і користю для організму напій.

В ємність для настоюван­ня налити 1,5 л води, наси­пати 3 ст.л. сухого каркаде. Настоювати протягом 1-8 годин. Квіти гібіскуса також можна їсти: вони містять безліч корисних речовин, які добре очищають ки­шечник від токсинів.

 

Рецепт № 2. Заварюван­ня каркаде

Каркаде можна приготу­вати так само, як і чай: зали­ти окропом, дати настояти­ся 5-10 хв. На відміну від чаю, який не рекомендуєть­ся вживати через години після заварювання, з усе довшим настоюванням кар­каде стає тільки краще.

 

Рецепт № 3. Варіння кар­каде

В ємність налити 1,5 л води, насипати 2—3 ст.л. кар­каде, довести до кипіння, проварити на слабкому вогні 3 хв. Важливо не пере­варити каркаде, інакше він стане синім і втратить свій смак.

 

Джерело статті: газета “Слово Придністров’я”

источник просмотров:   комментариев: 0