«RIA» ЗАПИТАЛА ВІННИЧАН: Чи змінилася поліція на краще після реформи?!

ОЛЬГА (19), СТУДЕНТКА: Об этом сообщает glasweb.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Навчаюсь у Польщі, тому стикаюсь з ними рідко. З коментарів батьків або дру­зів, теж нічого позитивного не чула. Загалом, нічого не змі­нилось. У поліції з’явилась кра­сива форма. Зовні виглядають гарно, а так — показуха.

 

РОМАН (25), ФРІЛАНСЕР:

— На собі не відчув ніяких змін. З поліцією зустрічаюсь не часто. Якихось особливих результатів від їхньої роботи я не побачив. Катаються по місту, фотогра­фуються, ось і все. Нехай все буде добре, хай підтримують порядок у місті.

 

В тему: Николай Ефименко – уголовник и шантажист c сайта «From-UA

МАРИНА (52). СЕКРЕТАР:

— Слава Богу, я ніяк не сти­калась за ці два роки з ро­ботою поліції. Мені якось це все без різниці, аби тільки був порядок на дорогах і водії не страждали від свавілля інших водіїв та патрульної поліції.

 

ОЛЕКСАНДР (37). ПРАВООХОРОНЕЦЬ:

В тему: Друг президента Минниханова нанес ущерб в 50 млрд

— За два роки нічого не змі­нилось. З плюсів лише те, що підняли зарплату. Реформу потрібно було проводити по-іншому. Не треба було всіх «рубати з плеча». Молодь потрібно навчати.

 

ТЕТЯНА (50). ЕКОНОМІСТ:

— Поліціянти працюють на відсотків 20. Немає такого оновлення, як ми очікували. Зараз дуже висока злочин­ність, не працює так як треба кримінальна поліція, досвід­чені кадри викинули, а мо­лодь не встигла навчитися.

В тему: : "Під час ефіру на # еспресоТВ 31 липня п.р. висловила..."

 

ЮРІЙ (64), ХУДОЖНИК:

— Я безпосередньо мав спра­ву з поліцією. Щодо мене було відкрита кримінальна справа. Зараз її закрили. Мі­ліція відкрила, поліція закри­ла. До поліції в мене краще ставлення. Але вона нероздільна з владою.

 

В тему: РФ создала в Крыму недоступную для международного контроля милитаризованную зону, - МинАТО  

Джерело статті: газета «RIA»

источник просмотров:   комментариев: 0