Руслан Сольвар: маємо посилити відповідальність організаторів масових заходів

Народний депутат України та координатор МДО з реформування податкового, митного та земельного законодавств Руслан Сольвар заявляє про необхідність посилення відповідальності організаторів масових заходів за безпеку його учасників. Про це народний обранець заявив коментуючи трагічні події під Верховною Радою 31 серпня.

«Необхідно ініціювати зміни до законодавства з тим, щоб організатор масового заходу ніс не лише адміністративну чи кримінальну відповідальність за порушення громадського порядку, в результаті яких завдано шкоди життю чи здоров’ю громадян, а й матеріальну. Якщо завдав шкоди здоров’ю правоохоронця, відшкодуй повну вартість лікування! І це має стосуватися не лише порушника, а й політичної сили чи політичного лідера, які закликали натовп до бійки з правоохоронцями», - зазначив Р. Сольвар.
Депутат також повідомив, що він займається вивченням практики інших країн щодо забезпечення безпеки масових заходів та ініціює відповідні зміни до законодавства. Зокрема, мова може йти про такі заходи, як встановлення рамок металошукачів та обов’язкову перевірку осіб, які планують взяти участь у мітингу чи акції протесту.

источник просмотров:   комментариев: 0