Про роздачу землі у Вінниці

Сесія 24 березня була емоційна, хоча досить спокійна. Провладним депутатам та їх наближеним землю роздали, Давиденку - ні. Виглядає це все якось не дуже… хоча і досить передбачувано.
Причини відмови не відомі. Принаймні загалу.
Я не проти, щоб депутати отримували землю. Бо статус депутата не має автоматично позбавляти людину прав, які мають не депутати. І справа тут не в особистостях. Просто народним обранцям можливо варто більше цікавитись хто з їхніх виборців скільки часу і сил витрачають на аналогічні «процедури», які зазвичай закінчуються як у Давиденко.
Нам, наприклад, довелось пройти всі кола пекла, щоб узаконити свої гаражі, які були встановлені біля 40 років тому. 7 років судових тяжб, кримінальні справи і постійні розборки з КП «Архітектурно-будівельний сервіс», який тоді тільки і займався знесенням гаражів. Евакуатори і крани, ночівлі біля гаражів. Але ми врешті решт отримали землю під 46 гаражів та створили кооператив. Але це швидше виняток. тоді темою гаражів опікувався Anatoly Balan і він мабуть знає більше деталей та історій "успіху".
А тут землю на одній сесії роздають депутатському бомонду. Та ще й з елементами політичної розправи.
Цікаво, скільки пересічних вінничан отримали землю на підставі ст. 119, 121 Земельного Кодексу?

Таїса Гайда Мама Ярової отримала місце під гаражІ. Не за місцем проживання, без погодження з мешканцями будинку і на місці , де проходить газова труба, що категорично заборонено. А всі мовчать, як позатикались. А меншканці уже рік воюють проти встановлення там гаражів для мами Світлани Ярової.

источник просмотров:   комментариев: 0