Рейтинг Ю. Тимошенко та її партії – гальмо для дочасних виборів

Про що думається, прочитавши навіть Пояркова: 1. Зараз майже УСІ "опозиційні" партії роблять ВСЕ, щоб не нашкодити Порошенку бо цим, на їх думку, скористається "Батьківщина" та Юлія Тимошенко, яка має найвищий рейтинг. Навіть "Свобода" та інші "герої" будуть до останнього підтримувати владу олігархії – аби не допустити розгром олігархії та приходу до влади Ю. Тимошенко. Прийде вона чи ні – але передусім зараз – підтримати Порошенка.

 Як в 2005 році усі гриценки та тягнибоки з забужками-капрановими підтримали Ющенка в його підтримці Януковича. Кличко був в 2010 році на інавгурації Януковича. НІХТО –  ні Яценюк, ні інші не підтримали ЮВТ проти Януковича а потім –  Порошенка. 

Зараз –  ТЕ САМЕ. 

2. Філатов, Корбан, Коломойський та інші ладні об’єднуватися хоч з чортом –  але не з Тимошенко.

Але цікаво –  що за ці довгі вже роки політична тусовка так і не змогла висунути видатну особистість. Усі сили розтринькуються на звірячу ненависть до ЮВТ. Тут і клоун Ляшко згодиться, і "інтелектуал" Портніков...

Але обвал режиму може трапитися зненацька –  як з Чаушеску (не маю навіть на увазі вбивство) –  просто раптовість події. І всілякі найєми-лещенки-сюмар-лозові щезнуть дійсно як роса на сонці.

І Порошенко зіткнеться з обставинами, які не зможе проконтролювати, навіть осмислити.

3. Саме тому відстрочення подій лише посилить енергію вибуху. Зрозуміло –  через еміграцію кращих та розорення малого та середнього бізнесу стихійний чинник буде більш виразний –  але все одно, ті, хто має здібності до мислення та самоорганізації –  внесуть організованність у рух спротиву. Але все буде зненацька.

В тему: Cunning or clueless? Europe reacts in Brexit bout with May

Як було навіть колись з Богданом Хмельницьким –  там теж ніхто "такого" не чекав...

Як писав колись російський поет Микола Некрасов:

Буря бы грянула что ли,

Чаша с краями полна!

В тему: Множатся слухи, что США ищут замену на пост президента Украины.

І це вже не залежить ні від мене ні від Порошенка –  ні навіть Юлії Тимошенко.

До речі –  важко уявити її при владі через вибори: у нас ладні мучитися та вмерти у звичному порядку речей, чи винайти щось незвичне...

 

Станислав ОВЧАРЕНКО

В тему: И хата не моя. Куда пропали недвижимость и жена депутата Владислава Резника?

uainfo.org

источник просмотров:   комментариев: 0