Активіст із Кропивницького виявився інтернет-аферистом

Кропивницький громадський активіст Владислав Каплунов , який організовував благодійні акції та «польоти на повітряній кулі», виявився «кидалою».

Нещодавно місто сколихнула інформація про те, що анонсовані польоти на повітряній кулі, виявилися елементом шахрайської схеми групи молодиків з Кропивницького. Як підтвердили правоохоронці, дану групу очолював відомий у соціальних мережах громадський активіст Владислав Каплунов.

Відомо, що молодий чоловік працював на бізнесменів Ларису на Миколу Онулів. Серед іншого він займався піар-діяльністю Кропивницького дендропарку. Крім того, позиціонував себе як громадський діяч і був організатором різноманітних благодійних акцій.

Каплунов є адміністратором спільноти «Кропивницький life» у мережі Facebook. Зокрема там він і  анонсував платні заходи, на яких і кидав людей.

За попередньою інформацією на політах на повітряній кулі хлопець зі своїми спільниками заробив більше 50 тисяч гривень.  На кінних прогулянках, на які кропивничани дали кошти, але так і не отримали – близько 10 тисяч гривень.

Заробив кошти також і на низці  «благодійних» акцій на підтримку онкохворих дітей.

В тему: Оппозиционный депутат добивается смены контроля над Одесским ГАСКом

Зараз злочинцем займаються правоохоронці.

источник просмотров:   комментариев: 0