У Кіровограді школярів та студентів змусили розважати Януковича

Кіровоградці утримують школи та вузи зовсім не для того, аби діти вивчали науку. Батьки платять, щоб діти розважити Януковича у Кіровограді.

Мій 14-річний син сьогодні прогуляв школу. На мою вимогу. А весь його клас зігнали з останніх трьох уроків та повезли зустрічати Януковича. Той бо приїхав у Кіровоград аби відкрити «АгроЕкспо 2013» - щорічну виставку досягнень вітчизняного агропорому.

 

Питання, яке відношення до агросфери мають учні гуманітарної гімназії, вочевидь риторичне. Вражає, насправді, інше - цинізм обласних урядників від освіти та покірність адміністрації кіровоградської школи №5. Ті пояснили дітям необхідність відстояти в очікуванні Януковича дві години на холоді та при шквальному вітрі як ексклюзивну можливість для молодих талантів.

 

Ще далі у використанні студентів пішли в кіровоградських вишах. Кращих з них вирішили зафрахтувати як безкоштовних помагайків для  відвідувачів віставки. Мета, загалом благородна. От тільки чому ці кращі протягом тижня практикувались  замість занять у вмінні фасували чай та цукор і тренувались подавати пальто?

 

В тему: «Окунская идёт в политику, чтобы принести туда скромность, гибкость, стойкость»

Що ж в результаті? Кіровоградці утримують школи та вузи зовсім не для того, аби діти вивчали науку. Батьки платять, щоб діти розважити Януковича у Кіровограді.

источник просмотров:   комментариев: 0