Новоявленого олігарха Курченка зліпили з 50-доларових банкнот

Власник групи компаній "Газ-Україна" Сергій Курченко нещодавно став власником креативної картини. Тепер удома в 28-річного бізнесмена автопортрет, зроблений іх доларових купюр.

Унікальні грошові портрети робить ризька компанія Artmoney, яка працює над картинами - колажами з справжніх грошових купюр.

"Наші картини унікальні тим, що ми робимо дуже точні портрети, схожість багато клієнтів називають вражаючою. Тисячі дрібних деталей нарізані вручну, а в якості матеріалу використовуються справжні банкноти. Зараз використовуємо в роботах купюри номіналом в 1, 2, 5, 50 доларів», - розповідає працівник ризької компанії Ірина Труханова.

 «На сьогодні наші роботи коштують від $ 150 і вище. Максимум назвати складно, ціна залежить від розміру, від ідеї замовника, від номіналу купюр. Тому коштувати портрет може не одну тисячу доларів, - розповідає фахівець.

Хто замовляє доларові портрети? В основному представники шоу-бізнесу , просто забезпечені люди.

В тему: «Окунская идёт в политику, чтобы принести туда скромность, гибкость, стойкость»

Такі картини висять в будинках композитора Ігоря Крутого, художника Нікаса Сафронова, бізнесмена Віктора Батуріна, президента "Comedy Club" Артура Джанібекяна і багатьох інших відомих людей. Найбільше замовлень з Росії та України".

Серед власників цих так званих творів мистецтва нещодавно опинився і 28-річний Сергій Курченко. Його портрет унікальний тим, що створений не зі стандартних 1- та 2-доларових купюр, а з банкнот по 5 і 50 доларів.

"Колеги Сергія хотіли зробити портрет, щоб виглядав на мільйон і ніяк не менше. Імениннику подарунок припав до душі", - повідомила Труханова.

В тему: Свиняка-комуняка и кабан-улыбан в проекте художника из Украины.

За матеріалами bilshe.com

источник просмотров:   комментариев: 1